150 TL ve üzeri kargo bedava!

Etkinlikler

Le Petit 100 Halloween Party

31 Ekim Çarşamba günü Le Petit 100 Bahçe'de gerçekleşen Halloween Parti'de annelere ve çocuklara yönelik birçok marka buluştu. Anneler alışveriş yaparken minikler ise gün boyu süren atölyeler ve Boyanabilir Oyun Maketlerimiz ile keyifli vakit geçirdiler.

Oyun Maketleri  Little London  Halloween Party  Boyama Maketleri

Le Petit Kids Bazaar

Le Petit 100 ve Canan & İris Concept Events'in düzenlediği Le Petit Kids Bazaar etkinliği birçok konuşmacı ve çocuk markalarının katılımı ile 11-12 Ekim tarihlerinde Akmerkez’de gerçekleşti. İki gün boyunca yoğun katılımın olduğu etkinlikte Oyun Maketlerimiz çocukların uzun süre zaman geçirdiği bir alan oldu. Anneler konuk konuşmacıları dinlerken çocuklar da diledikleri gibi boyama yaparak keyifli vakit geçirdiler. 

Little Cafe Ice Cream Car Boyama evi

 

KU Homecoming'18

Sokak lezzetleri, mezun standları, konserler, oyunlar gibi her yıl birbirinden farklı markanın katılımı ile gerçekleşen Koç Üniversitesi Mezunlar Günü'nü 9 Eylül Pazar günü Koç Üniversitesi'nde gerçekleşti. Mezunların çocukları ile birlikte katıldığı ve yoğun ilgi gören etkinlikte, Çocuk Atölyeleri'ne bu sene Little Maker ev sahipliği yaptı! 

Boyanabilir Oyun Maketleri  Karton Ev   Ice Cream Car Boyama Maketi  Boyama Evi

İyi ki Doğdun Defne!

7 Eylül Cuma günü Little Maker olarak Harikapark Anaokulu'ndaydık. Okul öğrencilerinden Defne'nin 4 yaş doğumgünü partisinde en sevilen modellerimizden Ice Cream Car tüm miniklerin ilgi odağı oldu. Minik öğrenciler bir yandan Ice Cream Car'ın içine girip çıkarken diğer yandan da dışında boyama yapıp sticker yapıştırdılar. Çok keyifli zaman geçiren Defne ve arkadaşları pasta kesilmesinin ardından tekrar oyun maketini boyamaya devam ettiler!

 Doğumgünü Aktivitesi   Dondurma Arabası Oyun Maketi   Ice Cream Car   Boyanabilir Oyun Maketleri                           

Bebek Şenliği'18

29 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında Bebek Parkı'nda üç gün devam eden Bebek Şenliği'nde bu sene Little Maker olarak yerimizi aldık. Kenan Doğulu başta olmak üzere birçok grubun sahne aldığı, birçok markanın katıldığı ve keyifli aktivitelerle oldukça ilgi gören şenlikte Boyanabilir Oyun Maketlerimiz çocukların ayrılmak istemediği bir etkinlik alanı oldu!

Bebek Şenliği'ne ait kısa videomuzu izlemek için tıklayınız

Little London Bebek Şenliği 2018  Çocuk Aktivitesi  Ice Cream Car Boyama Evi

 

Liquid error: Could not find asset snippets/Flower-effect.liquid