Kişisel Verilerin Korunması

Alışveriş süresince siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel verilerinizi (isim, teslimat ve fatura için iletişim bilgileri, bebek/çocuk yaş, vs.) talep etmekteyiz. Üyelik esnasında bizimle paylaşmış olduğunuz cep telefonu ve e-posta adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılacaktır. Dolayısıyla bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemlidir.


Little Maker, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermemektedir. Little Maker'a verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.


Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Little Maker haricinde sadece siz ulaşabilir ve sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve değişiklik yapması mümkün değildir.


Little Maker, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Little Maker  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Little Maker iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.