Kullanım Koşulları

  1. Little Maker, sitesinde istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini ve işbu kullanım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  2. Site içerisinde bulunan görsel, video, metin dahil her türlü içerik Little Maker ‘a ait olup, ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Little Maker bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Little Maker markasının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.
  3. Little Maker, internet sitesinde yer alan resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedeflemektedir. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
  4. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya sitemizde belirtilen genel kurallara uymaması nedeniyle, Little Maker tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin siteden yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
  5. Little Maker, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  6. Bu internet sitesi Little Maker’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilecek olup, Little Maker bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  7. Little Maker'ı kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.